.

chybí mi to | 30 days challenge

4. listopadu 2017 v 20:17 | Katlyn |  30 days challenge
Omouvám se, že jsem nenapsala článek dříve. Bohužel jsem měla příliš mnoho povinností do školy, takže jsem neměla čas věnovat se blogu. Ale teď by to už mělo být lepší, takže se můžu zase začít věnovat blogu.


DEN DEVÁTÝ - napiš o něčem, co ti chybí
Je mnoho věcí, které mi chybí v mém životě. Od těch maličkostí, jako jedna oblíbená gumička, kterou se mi povedlo dávno ztratit, až po ty velké jako lidé, kteří zmizeli z mého života. Ale poslední dobou jsem si stále jistější tím, co mi chybí nejvíce. Je to ta bezstrarostnost dětství.
V té době byly jediné věci, co mě trápily, rozbité hračky nebo jedna špatná známka. Nyní jsem pořád ve stresu. Poslední dobou mám pocit, že není den, kdy bych nebyla z něco vystresovaná, kdy bych se nebála, že se něco pokazí, že na něco zapomenu a podobně. Když byl člověk malý, tak ho takové věci netrápily. Neřešil pořád, jestli už má zařízené bakalářky, brigády. Jestli náhodou nemusím něco zaplatit. Jestli nemusí něco nakoupit, V té době byla moje jediná starost, na co si budu ten den hrát. V té době se o všechno starali rodiče a já jsem o takových povinnostech neměla ani tušení. A najednou jsou tyto povinnosti jedinou věcí, na kterou myslím 24 hodin denně. Ano, bezstarostnost mi hrozně chybí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 4. listopadu 2017 v 20:43 | Reagovat

Každého nás škola zaměstnává. :) Chápeme to. :) Nemusíš se nám omlouvat. :)

Mně taky pár věci, schází, né uplně že bych je k něčemu zrovna potřeboval ale když se ohlédnu do vzpomínek, tak je mi líto, že už tu ty věci či lidé se mnou nejsou. :) Nostalgie. :)

Hele určitě to není celých 24 hodin. :) Určitě se najde i něco pěkného, do čeho tě nikdo nenutí a je ti to příjemné. Třeba v HM rozdávali v pěkném plastovém kelímku Sprite s brčkem a vypadalo to luxusně. :) Vezmul jsem si hned dva. Takže, pokud si tam dnes byla a neviděla si to, tak víš kvůli komu to možná je. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.