.

a s bratrem byli čtyři | 30 days challenge

6. listopadu 2017 v 19:36 | Katlyn |  30 days challenge

DEN JEDENÁCTÝ - napiš pár věcí o tvém sourozenci
Po dlouhou dobu jsem byla jedináček. Dlouho dobu jsem chtěla nějakého sourozence a po dlouhých deseti letech se mi toto přání splnilo. Narodil se můj malý bratříček. Dostal jméno Kuba, ale já mu tak nějak už pár let říkám Míšo, nebo Myško. Což neskutečně vytáčí mamku, ale bráchovi to překvapivě nebaví.
Na to, že je mezi náma přes deset let rozdíl, nemáme problémy se hádat a rvát se. Někdy je to až neskutečně překvapivé, že se ještě pořád dokážeme takhle pošťuchovat. Brácha už postupně dospývá a již několik let navštěvuje základní školu. Už ho samozřejmě nebaví tak, jak v první třídě, ale ještě mi nepříjde tak otrávený, jak jsem potom byla ke konci už já. Doufám, že mu to takhle vydrží.
Brácha je strašně ukecanej a rád povídá různé historky. Nejlepší je samozřejmě, když vytáhne něco, co člověk nechce, aby se vědělo a začně to vyprávět ve společnosti více lidí, než jenom mamky. Většinu svého času tráví na telefonu nebo u počítače hraním her, asi jako každé dítě v dnešní době. Avšak každý den má jeden kroužek a co si tak vybavuji, letos má florbal, parkour a fotbal. Ale on to střídá jako hodinky a jak nejsem doma pořád, tak už bohužel nemám takový přehled jako vždycky.
Někdy mi leze neskutečně na nervy, ale to je asi normální. Ale nikdy bych ho za nikoho jinýho nevyměnila. Je to můj malý bráška a já jsem vždy připravena ho ochránit před jakýmkoliv nebezpečím, které mu může hrozit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tánička Tánička | 14. listopadu 2017 v 16:33 | Reagovat

To jsme se sešli já jsem taky dělala tenhle challeng, ale nějak nedodělala možná někdy to dodělám ale zatím asi ne... Btw jsem na 22 dnu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.