.

závislosti mé | 30 days challenge

29. října 2017 v 20:36 | Katlyn |  30 days challenge

DEN SEDMÝ - vypiš své závislosti
Mám pocit, že se závislotí nezbavuju, ale spíše s každým dalším rokem jich mám čím dál víc, jakoby bych se vedla nějakou zvláštní sbírku. A když už mám pocit, že jsem se jedné zbavila, vrátí se zpátky silnější než kdy předtím a ještě si přivede další dvě.
Mojí největší závislostí je kousání nehtů, se kterým mám prohlém už od mala. Naštěstí dnes ji je již nekoušu, jen si do nic poněkud rypu. Nejhoší se to samozřejmě, když jsem ve stresu a jsem z něčeho nervózní. Už to bylo lepší a po návratu z Řima jsem měla opravdu už pěkně dluhé nehty (alespoň na mé poměry), avšak pak přišel začátek nového školního roku a hromada stresu okolo bakalářky a předmětů a než jsem se nadála, byla jsem tak, kde jsem začala.
Určitě považuji za závislost internet, díky počtu hodin, které na něm strávím. Někdy sleduji hodiny youtube videa (obzvlášť pokud mám dělat něco důležitého), pročítám zajímavé články, sleduji filmy a seriály nebo hraji hry (ať už na internetu nebo offline). Myslím si, že tuto závislost má v dnešní době hodně lidí. Což není vůbec překvapivé.
Rozhodně jsem závislá na sladkém. Nejradějí bych snědla každý den tabulu čokolády, avšak to bych se už rozhodně nevešla to mým oblíbených riflí, ve kterých už jsem teď dost natěsno.
Rozhodně by se našly další menší závislosti, na které nejsem příliš pyšná. Avšak ty se v mém životě tolik nevyskytují, nebo alespoň ne pravidelně. Proto si myslím, že pro dnešek by to i stačilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | Web | 29. října 2017 v 20:43 | Reagovat

S těmi nehty a sledováním youtube videí jsme na tom stejně. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.