.

něco málo o mé osůbce

18. října 2017 v 19:06 | Katlyn
Je na čase představit vám moji maličkost. Určitě byste rádi věděli, kdo je vlastě ten neznámí človíček sedící za počítačem a pracně píšící všechny články na tomto blogu. Oh, vás to zase tolik nezajímá. Dobře. Ale stejně se to dozvíte.
Mé pravé jméno zní Kateřina, či Katka chcete-li. Avšak na internetu téměř pokaždé vystupuji pod přezdívkou Katlyn či někdy KatlynCatherine, pokud mi už tuto přezdívku někdo zabral. Někdy to jsou i různé kombinace těch dvou a nějaké jim podobné. Však mi rozumíte, jaké je to někdy najít správnou přezdívku, když tu vaše nejpoužívanější si již někdo zabral.
Už od roku 1996 chodím po povrchu zemském s občasnými mezerami, kdy sedím nebo spím. Narozeniny potom slavím 16. června a to samozřejmě každý rok.
Již třetím rokem jsem studentou na vysoké škole v Brně, kde si užívám pravý studentský život. Pravidelně jsem během zkouškového uzlíček nervů a zbytek roku se psychicky na toho období připravuji.
Jako hodně lidí jsem snílek, který má věčně hlavu v oblacích. Také mám příliš velkou fantasii pro mé vlastní dobro. Povahou jsem sangvinik s velkou dávkou cholerismu, který se často ukáže hodně rychle a těžko se mi ho pak zbavuje. Jsem také velmi ukecaná a když se s někým cítím opravdu dobře, nejsem někdy schopná zavřít pusu.
Před pár lety jsem propadla seriálům, knihám, filmům a hudbě, což ze mě udělalo člověka, kterým jsem dnes. Magorem, který tráví až moc času sledováním filmů a seriálů a pak brečením nad těma postavama.
K psaní jsem se dostala již jako malá a v té době jsem začala mnoho povídek či básní, avšak nic z toho jsem nedokončila (to mi zůstalo bohužel i dodnes). Před pár lety jsem se konečně dokopala k tomu, že jsem dopsala svou první celou povídku (samozřejmě, že se jednalo o FF na Harryho Pottera) a poté jsem ji zveřejnila. To rozběhlo mé blogování, ale také i další pokusy napsat nějakou pořádnou povídku. Od té doby jsem sepsala několik povídek i básní a nápadů mi stále přibývá, takže se nebojím, že by mi došla inspirace. Naopak již dlouho bojuji s blokem, kdy nejsem schopná nic napsat. Avšak třeba změna blogu a konečně zase nějaké pořádné psaní, můj blok prolomí.
Někdy si také ráda sednou a něco nakreslím a to jak tradičně na papír, tak se pokouším i kreslit na tabletu, když už ho tedy vlastním.
Přes deset let jsem hrávala na klavír, avšak nyní již nehraji, jelikož ho již nevlastním.
To by mohlo prozatím stačit. Samozřejmě, pokud vás bude něco zajímat, klidně se ptejte.

naposledo upraveno 18.10.2017
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.