.

kam se chci podívat | 30 days challenge

25. října 2017 v 20:51 | Katlyn |  30 days challenge

DEN TŘETÍ - vypiš 5 míst, které bys chtěla navštívit
Je hodně míst, kam bych se chtěla podívat. Ostatně tak to má nejspíše každý z nás. Většina lidí by si přála procestovat svět a já k nim rozhodně patřím. Přesto mám místa, kam bych se určitě chtěla podívat.


Londýn


Londýn stále patřím k místům, které chci navštívit, i když v mém případě se zde hodí dodat opět. V Londýně jsem byla již několikrát, avšak to nic nemění. Toto město mám velmi ráda a pokud dostanu příležitost, rozhodně se zde pojedu opět podívat. Třeba se konečně podívat, jak vypadá Londýn v noci. To jsem na mých předchozích návštěvách nezjistila. Nebo si opět zajít do Globe nebo do jiného divadla, nebo si projít muzea, která jsem ještě neviděla.


Nový Zéland


Jsem milovník nádherných krajin. Nevý Zéland patří díky tomu mezi moje top místa, která bych ráda navštívila. Krajiny Nového Zélandu mě zaujaly už když jsem sleadovala poprvé Pána prstenůa viděla, jak to tam vypadá. Všechny ty hory a zeleno kam až dohlédneš. Také to, že se dá navštvít fimové sety Pána prstenů a Hobita, jako například hobití vesnička, je další věc, která mě na Nový Zéland velmi láká.
Japonsko

Japonsko je země, kam sem se chtěla podívat odjakživa. Od kultury až po krajinu. Na Japonsku mě zaujalo všechno. Ruch v Tokyu, modernost smíšená se tradicí, životní styl. Doufám tedy, že se mi tam jednou podaří podívat.
New York


Rozhodně bych nemohla vynechat New York. Nejznámější město v Americe. Není snad nikdo, kdo by neznal New York. Kolik slavných filmů a seriálů má za kulisy ulice tohoto města. Každý by se tam chtěl podívat alepoň jednou za život. Mezi těmi lidmi jsem samozřejmě i já. Chtěla bych vidět New York na vlastní oči, projít se po jeho ulicích a zachutnat newyorský život.
Cadbury Castle


Zříceniny Cadbury jsou velice zajímavé místo. Věří se, že zde stál původně hrad Kamelot, kde žil král Artuš se svými Rytíři kulatého stolu. Jelikož jsem docela blázen do artušovských legend (a budu na ně dělat dokonce i svou bakalářskou práci), ráda bych se na toto místo podívala. Pravda, už jsem zde jednou byla se škola, avšak to bylo velmi dávno a v tu dobu mě artušovské legendy moc nebraly, takže jsem si nic odtamtud nepřivezla. Jen matné vzpomínky. Chtěla bych to tedy napravit a podívat se tam znova.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.