.

a co za 10 let | 30 days challenge

28. října 2017 v 15:25 | Katlyn |  30 days challenge

DEN ŠESTÝ - kde by sis přála být za 10 let

Nad touto otázkou přemýšlím často. Přeci jen už mi není osmnáct a každým rokem začíná více a více záležet na rozhodnutích, které dělám. Vždy jsem myslela, že budu doktorem, nebo přesněji patologem, protože jsem plánovala udělat medidínu. Avšak po maturitě jsem se rozhodla, že to pravděpodobně není pro mě (alespoň v té době). Takže to zatím není součástí mého života.
Rozhodně bych chtěla žít ve vlastním s někým, s kým bych chtěla strávit zbytek svého života. Nějaký pěkný byteček nebo třeba malý domeček by byl naprosto perfektní. A jelikož v té době mi bude už 31 (!!), ráda bych měla jedno malé dětátko, nebo alespoň jedno na cestě.
Pokud jde o práci, ráda bych měla nějakou úspěšnou kariéru. Něco, co by mi vydělávalo pořádné pěníze a hlavně by mě to bavilo. Tento rok zakončuji bakalářku, snad. A příští rok plánuji začít jiného bakaláře, nebo možná ještě jednou zkusit tu medicínu.
Samozřejmě bych ráda byla obklopena přáteli a rodinou a prostě byla spokojená se svým životem a tím jak se věci mají. Rozhodně bych chtěla pořád psát a kreslit, třeba vydat i nějakou knihu, pokud se k tomu někdy dostanu. Jedinou věcí jsem si naprosto jistá. Chtěla bych být štastná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 29. října 2017 v 16:03 | Reagovat

Přeji ti splnění všech tvých snů :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.